GÉL LAKY INVERAY: novinka, ktorá rešpektuje nielen vaše zdravie

Gélová manikúra z nechtového štúdia či z pohodlia domova zaručí krásne pevné nechty úžasných farieb, navyše s výnimočným leskom, ktorý vydrží niekoľko týždňov. Dizajn takýchto nechtov však nemusí byť dopriaty každej z nás. Prekážkou môže byť alergia na použitý materiál. Napriek tomu, že alergické reakcie sú štatisticky zanedbateľné, zrejme nikoho nepoteší, ak sa práve uňho prejavia nepríjemné problémy. Dobrou správou je, že sa gélových nechtov nemusíte zrieknuť nadobro. Poradíme vám, ako dokážete alergiu identifikovať a ako jej riziko úspešne eliminovať.

 

Alergická reakcia aj na miestach, kde by ste ju nečakali

Alergia na gélové nechty môže mať ľahší i horší priebeh. Najčastejšie sa prejavuje opuchnutými prstami, začervenaním pokožky v okolí nechtov, ale aj zvýšenou svrbivosťou či vznikom drobných pľuzgierov. Menej často sú takéto prejavy pozorovateľné aj na iných častiach tela, ako sú ruky, nohy či krk, pričom sa takáto nepríjemná reakcia môže objaviť bezprostredne po dokončení gélovej modeláže, prípadne v priebehu najbližších 24 hodín. Ojedinelé nie sú ani také prípady, kedy sa klientkam z ničoho-nič objaví alergická reakcia, pričom dovtedy nezaznamenali žiadne alergické reakcie.

Ak teda uprostred modeláže pocítite nepríjemné pálenie, prípadne vám prsty začnú opúchať a červenieť, aplikáciu gélu či gél laku prerušte a hotové nechty radšej odstráňte. Reakcia zväčša odznie do niekoľkých dní.

 

Gélové nechty nemusia byť alergickou hrozbou

Gélových nechtov sa nemusíte vzdávať nadobro ani v prípade, že na ne vaše telo zareagovalo jedným z vyššie menovaných spôsobov. Často stačí len zistiť, na čo ste alergická. Kameňom úrazu býva často nekvalitný materiál z Číny. Preto by mal byť certifikovaný gél či gél lak spĺňajúci štandardy Európskej únie absolútnou samozrejmosťou aj pre dámy, ktoré doteraz nezaznamenali žiadne alergické reakcie. I napriek tomu, že by pri nich riziko alergickej reakcie malo byť minimálne, nie je na škodu naniesť nový typ gélu najprv len na jeden necht a počkať 24 hodín pred dokončením kompletnej manikúry.

 

Antialergické gél laky Inveray potešia svojou prémiovou kvalitou 

Nespôsobujú alergické reakcie, majú úžasnú kryciu schopnosť a vynikajúcu trvácnosť. Také sú gél laky značky Inveray, ktoré v našom eshope nájdete ako novinku. Inovatívne zloženie neobsahuje alergénne látky HEMA, di-HEMA trimetylhexyldikarbamát, trifenylfosfát, formaldehydovú živicu, etyl tosylamid, formaldehyd, vône, parabény, gáfor, toluén, xylén či DBP. Práve tie spôsobujú väčšinu alergií, s ktorými sa nositeľky gélových nechtov stretávajú.

Gél laky Inveray však vynikajú aj ďalšími výnimočnými vlastnosťami. Vďaka svojej maximálnej priľnavosti a flexibilite odolávajú teplotným zmenám, v dôsledku čoho nechty nepraskajú a nelámu sa. Ich jednoduchá aplikácia umožňuje rovnomerné nanesenie bez nežiaducich pruhov. Ba čo viac, svojou optimálnou konzistenciou a samonivelačnými vlastnosťami vyhladzujú aj drobné nedokonalosti nechtovej platničky. Ich ďalšou pridanou hodnotou je intenzívny lesk a trvanlivosť farby, ktorú si budete môcť užívať minimálne počas troch týždňov. Nech by ste teda boli akokoľvek aktívna, vysoká odolnosť lakov voči nárazom a poškriabaniu zaručí bezchybnú manikúru v každom prostredí.

 132.png

Odtiene, s ktorými vaša manikúra doslova rozkvitne 

Jediné, s čím budete mať pri výbere gél laku Inveray reálny problém, bude rozhodnúť sa pre vhodný odtieň. Paleta je totiž skutočne bohatá a sami sme mali problém vybrať si farbu, s ktorou začneme. Stačí sa zapozerať na najnovšiu kolekciu „The touch of blooming dream“  a hneď vám bude jasné, ako to myslíme.

Ako výhradný dodávateľ tejto top značky gél lakov pre Slovensko tak garantujeme pravidelný prísun výnimočných inšpirácií, ktoré si okrem antialergického prívlastku právom zaslúžia aj prívlastok luxusné. Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti a staňte sa ambasádorom výnimočnej značky, ktorá rešpektuje zdravie vašich nechtov.

RA704770_LOGO_part-2-kopia.jpg