Halloween aj na nechtoch


Halloween je sviatok, ktorý pozná snáď každý. Najviac sa oslavuje v Amerike a vo Veľlkej Británii ale každým rokom sa čoraz viac a viac približuje aj k nám. Dátum Halloweenu je každý rok rovnaký, oslavuje sa 31. októbra, deň pred kresťanskou slávnosťou všetkých svätých.

Medzi symboly typické pre Halloween patrí tekvica, kostýmy, masky a strašidelná výzdoba.


Samozrejme toto všetko sá aplikovať aj v nechtovom dizajne. Ak patríte medzi tie odvážnejšie, láka vás experimentovať, prídete si na svoje práve vy.


Typické farby pre Halloweensku manikúru sú jednoznačne čiena, šedá, modrá,žltá, oranžová, okrová, červená...


Čaká vás halloweenska party alebo sa vám páči tento štýl len tak ,ponúkame vám niekoľko inšpirácii. Pomocou našich produktov bude vaša halloweenska manikúra neprehliadnuteľná.


Ak nieste veľmi zručná v kreslení ,nezúfajte.Práve u nás nájdete široký výber 3D vodonálepiek, ktorých aplikácia je veľmi jednoduchá a zvládnu ju aj úplne začiatočníčky. Mačičky, tekvice,strašidlá, duchov a mnoho ďalších.Nálepky sa môžu vstavať aj do Gél laku, UV gélu, ale aj do akrylu. Dlhšie Vám vydržia ak si ich prekryjete vrstvou top coat laku, alebo finish gélom.3D nálepky na nechty budú spestrením vašej práce a určite si ich zamilujete a budete s nimi nadmieru spokojné.


A naopak ak vás baví kreslenie rôznych ornamentov, práve na Hallowensku tematiku sa môžte úplne "odviazať". V našej sekcii- ZDOBIACE GÉLY - PAINTING  si môžte vybrať rôzne farby nail art gélov ,určených na kreslenie a maľovanie tenkých línií. Samozrejmosťou musí byť kvalitný štetec, aby vám vašu prácu uľahčil. Určite si z našej bohatej
ponuky vyberiete. 

Ak chete svojim nechtom dodať unikátny ,nový rozmer? Poznáte Spider gél ? Je tohtoročnou novinkou v nechtovom dizajne. Pre vytvorenie unikátnej halloweenskej manikúry sa bude výborne hodiť. Práve pomocou neho si rýchlo a ľahko vytvoríte "pavučinky " na vašich nechtoch. Gél s inovatívnou kaučukovou konzistenciou vytvorí línie za pár sekúnd.

Ponúkame vám na výber krásny výber farieb od klasických po metalické od rôznych výrobcov.

Celú ponuku nájdete tu : spider a zdobiace gély zdobiace-gely. Budeme sa tešiť ak sme vás našimi štylizáciami inšpirovali a prajeme vám zábavu pri tvorení vašich strašidelných halloweenskych nechtov.