Nechty si ladíme do národných hokejových farieb a fandíme naším chlapcom

Nech Bože dá, nech bože dá veď my na to máme.....takto sa ozýva na našich štadiónoch, fanzónach, kaviarňach, či reštauráciách. Fandíme všetci a všade... Ale predsa my ženy dávame fandeniu aj iný,  " krajší " rozmer. Práve my sa vieme pekne tematicky nahodiť a doladiť. No a k tomu "doladeniu" patria aj krásne štýlové nechtíky.  Práve preto Vám prinášame niekoľko nápadov a možností ako na to. 

  • Keďže našimi národnými farbami je biela, modrá, červená, aj väčšina "hokejových" nechtíkov je ladená do týchto farieb.

Krásne na nechtoch vyznieva náš národný znak, ktorý našťastie nie je ani ťažké namaľovať.

Potrebujeme gél lak, či gél tmavomodrej farby ( napr. Semilac č.088 - BLUE INK), ďalej krásny červený odtieň -presne taký krásny, ako je naša národná farba (napr. Semilac č.039 - SEXY RED, či 062 - POPPY RED) a napokon bielu farbu ( tu sa určite hodí Semilac č. 1 - STRONG WHITE, ale do pozornosti vám dávame aj Flexy č. 01- je tiež krásne biely). No a potom dámy už len pevný stisk dobrého štetca... 

  • V tomto prípade určite neobanujete kúpu štetca z rady Semilac na zdobenie Kolinsky, ktoré majú tak tenučké štetinky, že nie je s nimi problém namaľovať akýkoľvek tenký pásik. 

    

    

Ak sa vám však zdá náš znak na maľovanie predsa len príliš ťažký môžete skúsiť s rovnakými farbami aj jednoduchšie alternatívy, ktoré môžete dozdobiť trblietkami, alebo rôznymi práškami. Každopádne vašej fantázii sa medze nekladú.

Budeme radi ked nám svoje hokejové nechtíky zašlete na náš email info@nechtovyraj.sk  -  radi ich tu na blogu a  Facebooku zvereníme a samozrejme Vás neminie ani darček v podobe zľavy

A