Horúce nápady na svadobné nechty pre každý typ nevesty

Hlavná svadobná sezóna 2023 sa pomaly ale isto rozbieha. Ak sa k svojmu dňu „D“ staviate so všetkou vážnosťou, potom vás neprekvapí tvrdenie, že sa počas vášho svadobného dňa budú všetky oči upierať na vás a vaše ruky. Je totiž viacero momentov, kedy sa aj fotograf bude snažiť zvečniť vašu manikúru, obzvlášť keď ju zdobí čerstvo nasadená obrúčka. Vaše ruky skrátka budú po väčšinu dňa stredobodom pozornosti. Preto bez ohľadu na to, na ktoré miesto dôležitosti ste v zozname svadobných príprav umiestnili svoje nechty, majte na pamäti, že pred príchodom k svadobnému oltáru je čas na krásnu predsvadobnú manikúru.

 

Trendy 2023 vám dajú na výber i popletú hlavu

Dobrou správou je, že svadobné nechty tento rok obohacuje množstvo inšpirácií, z ktorých si každá budúca manželka s istotou vyberie to, čo jej sadne ako uliate. Nech už si zvolíte klasické neutrálne farby, alebo siahnete po odvážnych odtieňoch či nápaditých ozdobách nechtov, s našimi tipmi rozhodne zle nepochodíte.

 

  1.      Vodolepky na nechty s kvetinovými vzormi

Ak túžite po rozmarnejšom dizajne a neradi by ste zastali na úrovni jednofarebnej pastelovej aplikácie, nebojte sa svoju jemnú manikúru obohatiť o abstraktný dizajn nechtov s použitím štýlových vodolepiek. Siahnuť môžete napríklad po bielych vodolepkách s kvetinovými vzormi od NEONAIL. Vďaka svojej tenkej štruktúre a pružnosti vyzerajú po nanesení na nechty ako dokonalé, ručne maľované ozdoby. Minimalistický dizajn s dôrazom na štýl a nadčasovosť ponúka i ďalší typ vodolepky s kvetinovým motívom, ktorý je akoby nakreslený tenkou linkou. Ak však uprednostňujete boho-styling, k dispozícii sú vodolepky ponúkajúce viacfarebné kvetinové vzory. Fantasticky vyniknú na podklade nechtov upravených hybridným lakom a nemusíte sa báť ani ich dotiahnutia do dokonalosti vďaka aplikácii trochy trblietok. V rovnakom štýle si môžete dopriať i vzory inšpirované krásnymi vencami, kvetmi a prírodou. Vedzte, že sa línie v tomto dizajne rozhodne nevyznačujú pravidelnosťou. Vôbec sa však nemusíte obávať toho, že každý necht bude mať odlišný vzhľad. Práve naopak!

 

  1.      Vodolepky, ktoré doslova žijú oslavou

Keď sa povie svadba, ako prvé vám napadne neskonalá radosť a oslava trvajúca až do rána. A práve v tomto duchu si môžete nastajlovať svoju manikúru. Zlaté vodolepky s nepravidelnými tvarmi zložené zo vzorov a nápisov dokonale odrážajú vznešenú atmosféru svadobného dňa. Strieborné vodolepky zas perfektne vyniknú v kombinácii s hybridnými lakmi zo svadobných kolekcií. Svadobnú manikúru okorenia aj vodolepky s jemnými geometrickými tvarmi zlatej či striebornej farby, ktoré doslova evokujú svadobné šperky. To najlepšie na vodolepkách je navyše samotný fakt, že na prípravu jedinečnej manikúry potrebujete doslova len chvíľu.

 

  1.      Nelimitujte sa na biely odtieň

Ak chcete do svojej manikúry v deň svadby pridať štipku farby, lososový odtieň s púdrovým tónom je tou správnou voľbou. Je totiž odvážnejší ako klasická svetloružová, zároveň však neodpúta pozornosť a vášmu svadobnému vzhľadu dodá šmrnc bez ohľadu na tvar nechtov či zvolené šperky. Originálna budete aj s koralovou manikúrou pastelového vzhľadu, ktorá vo veľký deň prekvapí svojim nečakaným zjavom. Obohatením o drobné trblietky  bude vaša manikúra jemná a šťavnatá zároveň. Jasný odtieň je tiež ideálnou farbou na medové týždne, obzvlášť ak sa chystáte navštíviť exotiku.

 semilac-gel-lak-574-bride-in-powder-pink

  1.      Ani na družičky sa nezabúda

Mnoho mesiacov príprav stáli po vašom boku a neopustia vás ani počas najdôležitejšieho dňa. Ak teda riešite svoju manikúru, prizvite ich do svojho privátneho „salóna krásy“ a potešte ich nechtami, ktoré budú pomyselnou odmenou za ich oddanosť a pomoc. Napokon, spomienky na fantastickú párty, ktorá bude vrcholom vašej svadby, im na druhý deň pripomenú žiarivo ružové odlesky laku Bridesmaid Like You. Na úspešné zavŕšenie ich snahy ich zas upozorní pohľad na 3v1 glitrový gél Incredible od NeoNail, pozostávajúci z ružových, zlatých a dúhových častíc. Ich aplikáciou na nechty vytvoríte svojim družičkám fenomenálny hybridný styling, ktorý bude nádherne odrážať svetlo a zdobiť nechty družičky nielen do nasledujúceho rána.

 

Do svadbovania!