Inšpirácie na plesovú noc

Sezóna, ktorá začína Silvestrovskou nocou je sezónou, kedy svojej kreativite  viete povoliť uzdu na maximum. Áno plesy, plesy, plesy!!!

  • Aj Vy ste sa už začali obhliadať za róbou, štýlovými lodičkami, s ktorými by ste tento rok na plese ohúrili? Po vhodnom výbere šiat nasledujú doplnky, účes a rovnako aj krásne nechty, ktoré celému outfitu dodajú ten správny šmrnc.

  • Pri plesových nechtoch sa nemusíte báť experimentovať. Dnes si na sociálnych sieťach viete nájsť plno inšpirácií v rôznych farbách. Určite sa riaďte pravidlom, aby nechty ladili k šatám alebo k topánkam.

Glitre a trblietky 

Všetko čo sa trbliece určite oživí aj jednoduchú manikúru. Vsaďte na zaručenú striebornú a zlatú, s nimi viete skombinovať absolútne všetko. Čiernu, sivú, červenú či bielu, jemné farby oživíte napríklad trblietkami na špičkách.

Nebojte sa farieb

  • Farebné glitrové fary tiež nájdu svoje fanynky. Čo poviete na červenú, fialovú alebo modrú? Dnes nájdete množstvo odtieňov, ktoré by ste si na nechtoch predtým nevedeli predstaviť.  Dodajú nechtom určitý "glam" a vy si ich zamilujete.

Zažiarte v červenej

  • Nie nadarmo sa červená farba pripisuje ženskosti. Je to farba, ktorá pristane každej z Vás. Aj počas plesovej sezóny je veľmi obľúbenou a úžasnou voľbou k oživeniu čierneho outfitu. Objavte svoju ženskosť práve v tejto farbe.

Cat Eye 

Hit, ktorý vás neomrzí - Cat Eye efekt. Oživte čiernu viacrozmerným 3D spôsobom. S týmito gélmi alebo gél lakmi vytvoríte očarujúcu manikúru, ktorej aplikácia je rýchla a efekt stojí za to. V ponuke máme množstvo odtieňov vďaka, ktorým sa začnete na farby ako modrá a zelená pozerať z inej perspektívy. 

Dúfam, že ste si našli tú svoju inšpiráciu, ktorá doladí Váš Silvestrovský alebo plesový outfit. :)