Vianočné zdobenie - inšpirácie pre Vás

Keď sa každé okno na sídlisku v dúhe sviečok ligoce.
Keď sú si všetci na blízku tak vtedy sú Vianoce.
Keď tichá noc ako hodváb,
pohladka ťa po tvári.
Keď sú zrazu všetci doma,
keď sa stromček rozžiari.
Vtedy sú Vianoce Vianoce Vianoce
A celý svet sa zrazu šťastím, šťastím ligoce.

Najkrajší čas roka, keď vo vzduchu cítite vôňu ihličia a upečených medovníkov. Za oknom biela nádhera, a vo vnútri sa mihocú plamienky adventných sviec. Áno toto sú Vianoce. Každá z nás chce v tieto dni žiariť štastím a spokojnosťou a  vyzerať čo najlepšie.

Práve tieto uzimené dni vidíme na sociálnych sieťach rôzne inšpirácie, vianočné ozdoby, vianočné svetre, vianočné nechty... A práve tie sú pre nás témou číslo 1.

Dajte svojej fantázii voľnú ruku a nechajte sa unášať vianočnými nechtovými inšpiráciami.

Trblietky a glitre

Tie k Vianociam proste patria. Glitrové farby červenej, striebornej a zlatej sú ich neodmysliteľnou súčasťou. Trblietky môžete použiť či už len na zdobenie alebo na celý necht, oživý Vašu manikúru a žiariace farby navodia atmosféru pravých Vianoc

Vianočná červená klasika

Červené nechty sú nie len symbolom ženskosti ale aj týchto krásnych sviatkov. Preto sa nebojte siahnuť po tejto farbe, určite ňou očaríte nie len počas Štedrovečerného večera. Odtieňov z ktorých si môžete vybrať je nekonečné množstvo, od koralovej, jasnej červenej, cez krvavo červenú až po vínovú.

Zamrznutá biela

Bez bielej by Vianoce hádam ani neboli. Inšpirujte sa klasickou bielou manikúrou dozdobenou jemnými vločkami alebo glitrami. Vyskúšajte svetríkový vzor, ktorý na bielej vyzerá úžastne. No a biele vločky a zasnežené krajinky, tým málokto odolá.

Svetríkový vzor

Navoďte si svetríkovú atmosféru, nech Vaše nechtíky v tejto zime „nezamrznú“. Vyniknú či na bielej alebo na pastelovej farbe. Návod k nim nájdete aj v našom blogu.

Santovia, soby a snehuliaci

Pre tie odvážnejšie, ktoré sa neboja experimentovať tu máme nádherné kresby. Skúsená nechtárka ich určite zvládne a vy sa na tú nádheru nebudete môcť vynadívať.

Inšpirujte sa krásnymi Vianočnými kreáciami a vyberte si Vašu vianočnú manikúru.

Želáme Vám tie najkrajšie a najšťastnejšie VIANOCE v kruhu vašich najbližších

S láskou Váš NECHTOVYRAJ