Aurora - Diamantový prášok s efektom farebnej polárnej žiary

Zvýraznite nádhernú manikúru s jedinečným diamantovým práškom Auroroa. Aurora je výnimočná svojimi kryštálovými odleskami, ktoré sa menia v závislosti od farebnosti Aurory. Leštiaci prášok je výnimočným svojou jednoduchou aplikáciou a nádherným finálnym efektom. Pri aplikácií nepotrebujete žiadne profesionálne zručnosti a s ľahkosťou ju zvládnu aj začiatočníčky. Aurorou môžete zdobiť gélové nechty, akrylové nechty alebo gél-lakovú manikúru. Prášok, je výnimočným tým, že zvýrazňuje podkladovú farbu gélu. Najvýraznejší efekt polárnej žiary vytvoríte na tmavom podklade výraznej čiernej, červenej, modrej. Jemnejší, elegantný efekt docielite pri jemných púdrových, pastelových, bielych a ružových farbách.

Aplikácia prášku Aurora

  • Na hotové vymodelované nechty naneste ľubovolnú farbu gélu alebo gél laku a nechajte vytvrdiť v lampe.

  • Na farebnú vrstvu aplikujte záverečný bezvýpotkový Finist/Top coat. Upozorňujeme, že pri aplikácií Aurorových práškov musí byť záverečný Top coat bezvýpotkový aby prášok dokonale držal. Následne nechajte Top coat vytvrdiť v lampe.

  • Po vytvrdnutí ihneď aplikujeme Auroru za pomoci špeciálneho aplikátora. Aplikátor namočíme do prášku a malé množstvo Aurory naťukáme na nechty. Následne za pomoci aplikátora zalešťujeme Auroru do nechtu. Leštíme pomaly a dôkladne z hora na dol.

  • Po vyleštení Aurory pretopujeme prášok záverečným bezvýpotkovým Finishom alebo Top coatom takto Auroru zafixujeme.

  • Hotovo

    

   

Semilacová novinka Semiflash Aurora

  • Semilac prichádza s novou Aurorou s výnimočným zložením. Aurora od Semilacu je odlišná svojimi výraznými farbami a nádhernou perleťou. Prášok sa aplikuje rovnako zalešťovaním na už hotový necht. Auroru nikdy neaplikujeme na výpotok – na lepkavý film!
  • Aurora od Semilacu podčiarkuje výraznosť Semilacových gélov. V prípade ružovej manikúry použite ružovú Auroru Holo pink, ktorá podčiarkne tón ružovej.
  • Ak chcete nechty zvýrazniť pri rovnakej ružovej podkladovej farbe vyberte si napríklad Auroru Merbait a výsledkom bude nádherná ružová farba s unicorn efektom.
  • Aurora vždy podčiarkne podkladovú farbu na nechtoch a zvýrazní luxusný efekt perlete.

       

    

Špeciálne aplikátory na luxusný prášok Aurora

Pri aplikácií Aurora práškou je potrebné používať špeciálne aplikátory, ktoré sú určené priamo na Auroru. Neodporúčame používať pri aplikácií prst, ktorý namočíte do prášku alebo vejárikový štetec, ktorý je určený na zdobiace prášky, pretože pri aplikácií za pomoci prstu a štetca miniete na jednu aplikáciu priveľké množstvo Aurory. Aurora je výnimočná tým, že pri aplikácií je potrebné minimálne množstvo prášku, ktoré vytvorí nádherný žiarivý efekt. Pri aplikácií je potrebné použiť aplikátor na Auroru, ktorý jemne namočíme do Aurory a následne pár zrniečok Aurory zalešťujeme na nechte. Vďaka tomuto aplikátoru Vám prášok vydrží dlhšie na viacero aplikácií.