Hity nie len na leto - Neónové nechty

Leto so svojou ponukou tropických dní, najmä  tento rok si práve užívame v plnom prúde. Horúce letné mesiace nám ponúkajú aj viac módnych výstrelkov a tak si ich užívame viac ako v zime.  A ktorá z nás by nechcela vyniknúť a nechať zažiariť opálenú pleť v kontraste s krikľavým neónom? V prípade nechtového dizajnu stačí k tomu tak málo. Siahnuť po najnovších neónových trendoch v podobe UV gélov, alebo lakov naniesť ich na nechty a je to.

 

Atraktívna a žiarivá 

Neónové UV gély, alebo laky vás odlíšia  od masy. Či už na večernej prechádzke pri mori, diskotéke alebo pri romantickej večeri si s nimi „ posvietite do tmy“. Budete sa cítiť príťažlivejšie, viac sexi a  to sú prívlastky, ktoré sa páčia každej žene.

Na výber  máte zo šesťdesiattri odtieňov farieb , začínajúc obľúbenými dark pink cez retro, candy, baby pink, pokračujúc osviežujúcou orange juice, sparkling lemon, fresh green, lime tree končiac glirtovými práškami v desiatkách farbách, ktoré sú možné použiť ako podklad na ktorúkoľvek atraktívnu neónovú farbu gélu. Tieto krikľavé odtiene sú stále trendy a sú neodmysliteľnou súčasťou leta. Je viac ako isté, že práve pre ženskú túžbu vynikať v móde zostanú.

 

Jedinečné  neónové UV gély

Uv gél s kolekcie Base one Neon  v desiatkach odtieňov farieb je kvalitný neónový gél s výbornými vlastnosťami, ktorý svieti pod UV svetlom. Dôležitá je jeho pevnosť, pružnosť, ktorá zaručuje trvácnosť, keďže boli vytvorené podľa modernej receptúry, vďaka ktorej gél obsahuje extrémne odolné polymerové reťazce. Takže nebudete musieť niekoľko týždňov riešiť úpravu nechtov.

Pre mnohé z vás bude dôležitý aj fakt, že neobsahuje kyseliny. Vytvrdzovať ho preto môžete v  každej UV aj LED lampe v ktorej neónové gély obsahujú fluorescenčné pigmenty a neónové cryptolity takže pod UV svetlom alebo slnečným žiarením budú krásne svietiť.

Triky pri zdobení

Ak ste sa rozhodli ozdobiť si nechty po svojom a túžite aby si  neónové nechty čo najviac zachovali svoju výraznú  farbu  je dôležité najprv  naniesť  jednu vrstvu podkladovej farby bieleho laku. Ďalej štetcom naneste podkladovú vrstvu bieleho UV gélu. Ich trvácnosťou budete nadšená. Ak majú aj iné laky či gély na nechty slabšiu pigmentáciu, vždy môžete použiť tento trik.  Inak patrí UV gél medzi jednofázové, univerzálne gély, takže ho použijeme aj ako podklad, na modeláciu, ale aj na ukončenie. Ak chceme mať povrch gélu lesklejší, použijeme niektorý z finish gélov.  Gél treba vopred premiešať miešatkom, alebo pomarančovým drievkom,  aby sa pigmenty rovnomerne rozložili.

Keď patríte medzi začiatočníčky  a tieto produkty doma ešte  nemáte doporučujeme si zabezpečiť praktický štartovací set.