Jesenná manikúra

S príchodom prvých chladnejších dní, vymieňame veci vo svojom šatníku za teplejšie. Farebné škály v obchodoch sa menia podľa sfarbenia listov na stromoch. Tak ako všetko okolo, aj my sa začíname zahaľovať do jesenných odtieňov. Poznáte už trendy tejto jesene? Oversize oblečenie , sukne, nadýchané bundy, zemité aj aj extravagantné farby. A čo sa bude nosiť v nechtovom dizajne??

Hnedé odtiene

Široká škála od telovej, béžovej, kapučínovej až po tie najtmavšie čokoládovo hnedé. Ľahko kombinovateľné odtiene viete oživiť rôznymi farbami. 

   

Jeseň pani bohatá farbí listy do zlata

Poznáte však? Rôzne zlaté gél laky, či gély, prášky, glitre. Teraz sa môžte vyhrať a zlatú farbu použiť na zdobenie akýchkoľvek podkladov.

    

Okrová, žltá, oražová a horčicová

Klasické a vždy trendy farby, ktoré vládnu jeseňou. Neviete si ich predstaviť na svojich nechtoch? Neuveríte ako ľahko s nimi vytvoríte IN manikúru.

   

Nesmrteľná červená

Farba, ktorá pristane každej žene a v každom ročnom období. Ani na jeseň na ňu nemôžme zabudnúť. 

   

Vínové a bordové 

Ktorá by tieto farby nemilovala? Naozaj krásne, elegantné odtiene, plné tajomnosti a predsa tak vystihujúce jeseň. 

   

Trendy Inšpirácie

Ak patríte medzi odvážne dámy, ktoré sa neboja experimentovať, máme pre Vás niekoľko inšpirácií. Rôzne vzory pre tie nájnáročnejšie. Pre jeseň sú typické listy, kvety no aj kvapky dažďa či dáždniky.

    

Veríme, že sme vás inšpirovali a Vaša jesenná manikúra bude žiariť všetkými farbami listov okolo Vás :)

Vaša Miška