Prinášame Vám novinku v podobe kvalitných štetcov Professionail v tej najvyššej kvalite. Vyrobené v Nemecku.

Práca so štetcami s prírodným vlasom je omnoho jednoduchšia a precíznejšia. Prírodný vlas je mäkký a poddajný, tým pádom nezanecháva po aplikácií farebného gélu šmuhy. Vďaka kvalitnému prírodnému štetcu zrýchlite svoju prácu a aplikácia farieb, vytvorenie ombre efektu alebo efektu dúhy bude oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Len vďaka prírodnému štetcu docielite krásnu francúzsku špičku.

 

Prečo štetce s prírodným vlasom

Jednoducho kvalita je kvalita. Štetec je jednou zo základných pomôcok nechtárky a práve na ňom by ste nemali šetriť. Rozdiel práce so syntetickým a prírodným štetcom je obrovský. So syntetickým štetcom je práca zdĺhavejšia hlavne preto, lebo syntetické štetce sú tvrdé a aplikácia gélu je náročnejšia. Vďaka prírodnému a mäkkému štetcu je to omnoho jednoduchšie a rýchlejšie.

 

Akrylové šetce vždy len s prírodným vlasom

Pri akrylovej modelácií je prírodný štetec priam nevyhnutný. Je to základný bod pri úspešnej modelácií akrylom. So syntetickým štetcom je modelácia dosť problematická a akrylová gulička sa nedá vytvoriť. Aj preto veľa nechtárok nerobí akrylové nechty. Tu je ten kameň úrazu – práve v nekvalitnom štetci. Akrylová modelácia je rýchla a jednoduchá, ale len s kvalitným prírodným štetcom. Kolínsky štetec na akryl Vám vydrží roky. Pri správnom staraní sa o štetec a udržaní špičky na štetci Vám zaručujeme, že štetec budete používať roky na rozdiel od syntetického štetca.

Kolínske nemecké štece od Professionail

Professionail ponúka vysoko kvalitné prírodné štetce na gélovú modeláciu a nail art. Štetce sú výnimočné svojimi vlastnosťami. Jemný mäkký vlas zaručuje precíznu a jednoduchú prácu.

Prírodné Kolínske štetce od Semilacu

Štetce so značkou Semilac ponúkame tiež len s prírodným vlasom. Prírodný vlas je na štetci jemný mäkký a poddajný. V ponuke máme štetce na modeláciu gélu, akrylu, akrygélu alebo aj na nail art. S jemným prírodným štetcom vytvoríte jednoducho a rýchlo precíznu francúzsku špičku alebo ombre efekt. S kvalitným štetcom vytvoríte na Vašich nechtíkoch nádherné ornamenty a efekty.