DOCTOR TOP MOLLY LAC - Top coat ktorý musíte mať

Načom najviac záleží klientom, ktorí majú hybridnú manikúru?

 1. Trvalé farby?
 2. Lesklý povrch?
 3. Žiadne škrabance?

Vďaka DOCTOR TOP MOLLY LAC ste schopní splniť očakávania aj tých najnáročnejších žien. Tento bezkonkurenčný top coat bezvýpotkový má množstvo výhod, ktoré pomôžu vašim klientom milovať hybridnú manikúru vo vašom salóne - na dlhú dobu! To všetko vďaka inovatívnej technológii, ktorá je "esom v rukáve" každého nechtového stylistu. Však nie nadarmo je heslo produktu  "odborník vždy po ruke" ...

Vzorec "inteligentného" polyméru, ktorý naozaj funguje
Produkt DOCTOR TOP MOLLY LAC je súčasnou jedničkou medzi produktmi, ktoré zachovávajú hybridnú manikúru. Je ovplyvnený hlavne samo-liečivým polymérnym vzorcom použitým v prípravku. Vďaka tomu  vytvára pružný povlak, ktorý je odolný voči odreniu. A to nie sú všetky výhody produktu ...

Výhody DOCTOR TOP MOLLY LAC
Použitie samo-liečebnej polymérnej technológie umožnilo pôsobivé účinky na nechty.

 • Diamantový lesk, dlhšia životnosť hybridného laku, odolnosť voči poškriabaniu - to sú len niektoré z mnohých výhod výrobku. Niektoré prípravy tohto typu je dosť ťažké aplikovať - ​​v prípade DOCTOR TOP MOLLY LAC tento problém neexistuje.
 • Vďaka ideálnej konzistencii je proces aplikácie produktu tak jednoduchý, že aj začínajúce nechtové dizajnérky dosiahnu požadovaný efekt.
 • Dôležité - DOCTOR TOP má veľmi dobré zloženie.

DOCTOR TOP MOLLY neobsahuje škodlivé látky
DOCTOR TOP MOLLY LAC je produkt, ktorý má vzorec 3Free. Čo je pod týmto menom?

 • To znamená, že škodlivé látky vrátane formaldehyd, dibutylftalát alebo toluén boli nahradené bezpečnými náhradami.
 • Výber prípravkov s prípravkom 3Free je teraz o to dôležitejší, že čoraz viac ľudí bojuje s alergiami na niektoré škodlivé látky.
 • Je bezpečný pre zdravie a životné prostredie, vhodný pre problematické nechty...

Ako aplikovať DOCTOR TOP MOLLY LAC?

 • DOCTOR TOP MOLLY LAC je produkt, ktorý plní svoje funkcie po nanesení tenkej vrstvy na vytvrdený hybridný lak. Vytvrdí sa za pol minúty v LED lampe. Za zmienku stojí, že nevyžaduje utretie výpotku cleanerom čo uľahčuje a urýchľuje proces výroby hybridnej manikúry.
 • Je kompatibilný s gél lakmi Molly lak ako aj ostatnýmí gél lakmi v našej ponuke

DOCTOR TOP je produkt MUST HAVE pre každého stylistu na nechty