Semilac Super Cover - 6 nových odtieňov so super krycími schoponosťami

Nakúpte Semilac gél laky len za 15 € a dopravu máte zadarmo. V košíku zadajte kód:Semilac


SEMILAC-Super-Cover-01.jpg

Mohlo by sa zdať, že v lete, počas prázdnin, sme všetci spomalili a začali  odpočívať. Určite sa to však na trhu s kozmetikou nestane a určite nie na značke Semilac. Pred chvíľou som vám predstavila nové odtiene hybridných lakov z unikátnej kolekcie All In My Hands, a dnes som rada, že vám môžem predstaviť šesť nových farieb v úplne novom zložení.

Začnime s balením. Fľaše v bielej a striebornej farbe, ktoré sa už objavili v sortimente Semilac pri príležitosti veľkej kolekcie Business Line, vyzerajú veľmi elegantne. A uprostred šiestich nových odtieňov v úplne novom zložení.

  • Laky majú hustú konzistenciu, ktorá pri aplikácii nespôsobuje žiadne problémy, naopak. Mám dojem, že farby sa aplikujú ešte ľahšie, najmä popri kožičke.
  • Okrem hustejšej konzistencie sa laky z kolekcie Super Cover vyznačujú vynikajúcim pokrytím. To, čo vidíte na vzoroch, je jedna vrstva!
  • Nebolo by to nič zvláštne s tmavými farbami, ale s pastelkami alebo neónovými farbami, ktoré zvyčajne potrebujú biely podklad na dobytie farby, takýto vzhľad po jednej vrstve vytvára dojem.

Kolekcia Super Cover bola zostavená tak, že som si istý, že si každý nájde niečo pre seba.

554 LOUD MANDARINE neón, veľmi šťavnatá a energická oranžová, čo je farba celej kolekcie
555 PINK BANG neón, intenzívny odtieň ružovej farby
556 CARMINE BOOM zmes tmavo ružovej a malinovej
557 BLUE HIT intenzívny odtieň osviežujúcej modrej farby
558 GREEN SHOT je mimoriadne zaujímavý odtieň pastelovo zelenej farby
559 VIOLET BLAST bielený, pastelovo fialový

Rovnako ako v každej kolekcii, mám niekoľko mojich obľúbených farieb. Ihneď mi padla do oka neón 555 PINK BANG a pastel 559 VIOLET BLAST. Som zvedavá, ktoré odtiene zaujmú zákazníkov najviac.

Kto sa odváži mať intenzívny ombre pomocou LOUD MANDARINE a PINK BANG?