Vo svete Nail Art a manikúry sa nové trendy objavujú takmer každý deň. Keďže sa snažíme ísť s dobou, nezaháľame a sledujeme každú novinku, ktorá preletí svetom Nail Art. Najnovšie je to neskutočný efekt dymového zdobenia nechtov - Semilac Smoke nails. Prinášame Vám podrobný návod "ako na to". Semilac ponúka obrovskú farebnú škálu UV gélov, čoraz obľúbenejších gél lakov, pigmentových práškov a príslušenstva. Preto vytvoriť akúkoľvek nail art kreáciu s nimi je veľmi jednoduché. Ich vysoká pigmentácia farieb Vám  zaručí rýchlu a jednoduchú aplikáciu a použitie aj na doma. 

Takže "ako na to"?

1. Na pripravený očistený a odmastený necht nanesieme vrstvu Semilac Bázy, ktorú necháme vytvrdnúť v UV lampe 2 minúty alebo v Led lampe 30 sekúnd. Semilac má v ponuke 4 bázy, ktoré sa líšia hustotou.

2. Nanesieme 2 vrstvy farebného gél laku, necháme ich vytvrdiť. Pri farbe Semilac 031 - čierna, odporúčame nanášať veľmi tenkú vrstvu a vytvrdzovať ju dvojnásobný čas. Z nechtu, ktorý ideme zdobiť utrieme výpotok cleanerom.

3. Pomocou Semilac štetca na zdobenie Kolinsky 00-2 nanesieme biele línie white creme art gélom. Pred vytvrdením ho rozmažeme štetcom na zdobenie namočeným do cleaneru. Tým vytvoríme efekt dymu. Necháme vytvrdiť v UV lampe 2 minúty alebo v LED lampe 30 sekúnd.

4. Aplikátorom nanášame Semilac Flash neon effect v dvoch farbách aby bol efekt výraznejší. Jemne ho nanesieme na výpotok. Zvyšok prášku oprášime jemným oprašovačom. 

5. Na takto ozdobený necht nanesieme vrchnú vrstvu Semilac Top coatu a necháme vytvrdiť.

Smoke Nail je hotový :)