ZĽAVA Novinka Elektrická brúska BEURER MP 100 NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Elektrická brúska BEURER MP 100

Beurer Beurer

BMPE100

Novinka

Skladom - odosielame ihneď

139,00 €

s DPH

159,00 € s DPH

-20,00 €

Nakúpte ešte aspoň za 49,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
 • Kuriér SPS   2,50 € 
 • Zásielkovňa 1,80 €

Zásielky prijaté do 13:00 budú doručené v nasledujúci pracovný deň.

Kúpou tohto produktu získate 138 vernostných bodov. 138 bodov = 6,90 €.


BEURER MP 100 - vhodné na manikúra a pedikúru nemeckej kvality

 • Nový rad  2016 Beurer.
 • Profesionálna sada na manikúru a pedikúru.
 • 10 vysoko kvalitných zafírových nástavcov.
 • Max. 22 300 ot./min ..
 • Vhodný pre diabetikov.
 • Chod doľava aj doprava.
 • Sieťová prevádzka.
 • Vhodné aj pre umelé nechty.
 • Rýchlosť: 5000 až 22000 U / min. + / –15%.
 • Rozmery produktu: 22×23,5×11 cm.
 • Hmotnosť: 995 g

Sada obsahuje:

Zafírový kužeľ jemný Vhodný pre odstraňovanie suchej kože, stvrdnutej kože alebo otlakov na chodidle alebo na päte a na úpravu nechtov. Neodstraňujte celú vrstvu stvrdnutej kože z dôvodu zachovania prirodzenej ochrany pokožky.

Zafírový kužeľ hrubý Vhodný k rýchlemu odstráneniu silnej vrstvy stvrdnutej kože alebo veľkých otlakov na chodidle a na päte. Tento nadstavec slúži na ošetrenie väčších plôch. Neodstraňujte celú vrstvu stvrdnutej kože z dôvodu zachovania prirodzenej ochrany pokožky.

Zafírový kotúč jemný Vhodný na pilovanie a úpravu nechtov, zafírový kotúč s jemnou zrnitosťou. Zvláštnosťou tohto zafírového kotúča je, že rotuje iba vnútorný brúsny kotúč, vonkajší rám zostáva pevný. Tým je umožnené presné pilovanie nechtov bez nebezpečenstva, že rýchlo rotujúci kotúč spáli kožu.

Zafírový kotúč hrubý Vhodný na pilovanie a úpravu nechtov, zafírový kotúč s hrubou zrnitosťou. S týmto nástavcom si môžete sami opilováním skrátiť hrubé nechty. Pretože nástavec rýchlo odstraňuje veľké plochy nechtov, mali by ste postupovať opatrne.

Valcová frézka Vhodná pre obrúsenie zrohovatelého povrchu nechtov na nohách aj na ich vyhladenie nahrubo. Valcovú frézku priložte vodorovne k povrchu nechtu a krúživými pohybmi pomaly odstraňujte požadovanú vrstvu nechtu.

Frézka plamienkového tvaru Vhodná na odstránenie zarastených nechtov. Frézku opatrne priložte na ošetrované miesto a odstráňte potrebné časti nechtu.

Zafírová frézka guľatá Vhodná k opatrnému odstránenie kurích ôk. Ak tento nadstavec používate, uvedomte si, že pri odstraňovaní kurích ôk rýchlo preniknete hlboko do kože a tak môžete poškodiť okosticu.

Frézka na nechty Vhodná pre uvoľnenie zarastených nechtov a obrúsenie odumretých čiastočiek nechtov. Frézku na nechty používajte s nízkymi otáčkami.

Plstený kužeľ Vhodný na uhladenie a vyleštenie okrajov nechtov po pilovaní i k vyčisteniu povrchu nechtov. Nechty šúchajte vždy krúživými pohybmi a nenechávajte plstený kužeľ pôsobiť na jednom mieste príliš dlho, pretože by trením mohlo dôjsť k nárastu tepla.

Nadstavec pre použitie nástavcov s brúsnym papierom Vhodný pre nasadenie nástavcov s brúsnym papierom

Nadstavec s brúsnym papierom Vhodný pre odstraňovanie suchej kože, stvrdnutej kože alebo otlakov na chodidle alebo na päte a na úpravu nechtov. Zvláštnosťou jednorazových nástavcov s brúsnym papierom je, že ich po použití možno z nadstavca stiahnuť a vyhodiť. Balenie obsahuje celkom 30 jednorazových nástavcov. Neodstraňujte celú vrstvu stvrdnutej kože z dôvodu zachovania prirodzenej ochrany pokožky.

Ochranný kryt proti prachu z nechtov Zabraňuje víreniu prachu z nechtov.

ZnačkaBeurer
FarbaBiela