Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks

Beurer Beurer

571009

Novinka

Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks. Táto sada manikúry a pedikúry je vybavená vysokokvalitnými nástavcami. V základom vyhotovení sú priložené 3 nástavce so zafírovým povrchom s dlhou životnosťou, prípadne s leštiacou plsťou. 

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

.

26,99 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 59,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Poštový Kuriér  2,80 € 
  • Balik na poštu 2 €

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia.

Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks

Táto sada manikúry a pedikúry je vybavená vysokokvalitnými nástavcami. V základom vyhotovení sú priložené 3 nástavce so zafírovým povrchom s dlhou životnosťou, prípadne s leštiacou plsťou. 

Zafírový disk, tenký

Jemné zrnká v zafírovom disku sa precízne postarajú o nechty. Zvláštne na tomto zafírovom disku je, že rotuje iba vnútorný disk a vrchný okraj zostáva pevný. To umožňuje presné pilovanie nechtov, aby hrozilo nebezpečenstvo - spálenie pokožky rýchlou rotáciou disku.

Valcová fréza

Obrúsenie zrohovatelého povrchu nechtov na nohách a ich vyhladenie nahrubo. Valcovú frézku priložte vodorovne k povrchu nechtu a krúživými pohybmi pomaly
odstraňujte požadovanú vrstvu nechtu.

Frézka plamienkového tvaru

Na odstránenie zarasteného nechtu. Plamienkovú frézku opatrne priložte na ošetrované miesto a odstráňte potrebné časti nechtu.

Okrúhla zafírová frézka

Tento nástavec slúži na odstránenie kurích ôk. Pokiaľ tento nadstavec používate, používanie si vyžaduje dostatočnú opatrnosť rýchlo preniknete hlboko do kože a tak môžete poškodiť okosticu.

Ihličková frézka

Ihličková frézka je precízny nástavec. Prosím postupujte pri použití tohto prístroja opatrne, pretože pri zlom použití môže rýchlo dôjsť k zraneniu. Necht odkryte a odumreté časti nechtu odfrézkujte. Frézku na nechty prevádzkujte za nízkych otáčok.

ZnačkaBeurer

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu

Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks

Beurer MP60 - Nástavce na manikúru 6 ks