ZĽAVA Semilac - gél lak Cat eye green 610 NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Semilac - gél lak Cat eye green 610

Semilac Semilac

Novinka

Skladom - odosielame ihneď

5,50 €

s DPH

8,50 € s DPH

-3,00 €

Nakúpte ešte aspoň za 49,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Zásielkovňa  2 €
  • Kuriér SPS    3,00 € 
  • S.pošta 1.tr   2,80 €

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia.

Semilac cat eye  - efekt mačacích očí - efekt ktorý očarí.

Aplikácia Semilac Cat Eye je jednoduchá.

1. Pred aplikáciou Semilac Cat Eye by ste mali pripraviť nechty (rovnako ako klasická, hybridná alebo gélová manikúra). V prvom kroku odstráňte kožu, dajte požadovaný tvar doštičky, očistite a  a odmastite ju pomocou  Semilac Cleaneru.

2. Na pripravených nechtoch naneste tenkú vrstvu Semilac Base, ktorá vytvrdáte v uv alebo led lampe (doba vytvrdzovania závisí od výkonu lampy).

3. Nanesime obľúbenú farbu semilacu - tenku vrstvu necháme vytvrdiť pod lampou. Pre lepší efekt  môžete aplikovať aj druhú vrstvu. Nakoniec aplikujeme gél lak  Semilac Cat Eye amagnetom vytvoríme ornament. Ak je efekt uspokojivý pre nás, vytvrdíme ho pod lampou.

4. Na ochranu efektu cat eye, nanesieme top coat semilac a necháme vytvrdit v lampe

Najlepší efekt vytvoríte ked použijete ako podkladovú farbu gél lak  Semilac Black Diamond 031.

Doby vytvrdzovaniaUV lampa 6 W - 45 sekúnd

 

 

Upozornenie

Hybridné laky Semilac® sú určené na profesionálne použitie . Preto by sa mali používať iba osobami ktoré poznajú profesionálne postupy. Ak chcete dokončiť úplne uspokojivú a bezpečnú manikúru,  odporúčame absolvovať odborný kurz, alebo školenie na gél lakovú manikúru. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek . Nepoužívajte v prípade poškodenia alebo choroby nechtov. V prípade akejkoľvek nežiaducej reakcie alebo precitlivenosti, ako je pocit pálenia, svrbenie, začervenanie atď., Nepoužívajte po dátume expirácie. Dátum expirácie, séria a číslo šarže produktu sa nachádzajú na čiarovom kóde. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu alebo extrémnemu vystaveniu UV žiareniu Použite len na zdravú a nepoškodenú dosku na nechty. Nepoužívajte v prípade:. onychomykózy a okolo nechtu, panarícia, kandidóza v liečenej oblasti, a subungválne bradavice nechtového, nechtové lupienky, oddelenie nechtovej platničky (onycholýza) zápalových alebo alergických stavov, zranení nechty, infekcia nechtov a ich okolia.

ZnačkaSEMILAC
FarbaZelená
Objem7 ml
KolekciaCat eye
Typ gél lakuCat eye

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napíšte recenziu

Semilac - gél lak Cat eye green 610

Semilac - gél lak Cat eye green 610