ZĽAVA Semilac - gél lak Cat eye yellow 3D 638 NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Semilac - gél lak Cat eye yellow 3D 638

Semilac Semilac

Novinka

Jedinečný gél lak s 3D efektom mačacích očí - krásny efekt, ktorý očarí

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

5,50 €

s DPH

8,50 € s DPH

-3,00 €

Nakúpte ešte aspoň za 49,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Zásielkovňa  1,80 €
  • Kuriér SPS    2,50 € 
  • Slovenská pošta 1.tr  2,80 €

Zásielky prijaté do 13:00 Vám doručíme v nasledujúci pracovný deň.

Kúpou tohto produktu získate 5 vernostných bodov. 5 bodov = 0,25 €.


Semilac - gél lak Cat eye 3D 636. Efekt mačacích očí ktorý očarí.

Unikátny gél lak na nechty  Semilac, ktorý skrýva ženské a elegantné farby. S jeho pomocou vytvoríte na nechtoch  zdobenie 3D mačacieho oka s  kúzlom  tyrkysovej fialovo-modrej žiary. Najlepšie 3D efekty mačacie oko sa dosahuje aplikáciou Semilac Cat Eye 3D na čierny hybridný Semilac Black Diamond 031.

Aplikácia Semilac Cat Eye je jednoduchá.

  • Pred aplikáciou Semilac Cat Eye by ste mali pripraviť nechty (rovnako ako klasická, hybridná alebo gélová manikúra). V prvom kroku odstráňte kožu, dajte požadovaný tvar doštičky, očistite a  a odmastite ju pomocou  Semilac Cleaneru.
  •  Na pripravených nechtoch naneste tenkú vrstvu Semilac Base, ktorá vytvrdáte v uv alebo led lampe (doba vytvrdzovania závisí od výkonu lampy).
  • Nanesime obľúbenú farbu semilacu - tenku vrstvu necháme vytvrdiť pod lampou. Pre lepší efekt  môžete aplikovať aj druhú vrstvu. Nakoniec aplikujeme gél lak  Semilac Cat Eye  a magnetom vytvoríme ornament.Ak je efekt uspokojivý pre nás, vytvrdíme ho pod lampou.
  • Na ochranu efektu cat eye, nanesieme top coat semilac a necháme vytvrdit v lampe
  • Najlepší efekt vytvoríte ked použijete ako podkladovú farbu gél lak  Semilac Black Diamond 031.
  • Doby vytvrdzovaniaUV lampa 6 W - 45 sekúnd

 

 

Upozornenie

Hybridné laky Semilac® sú určené na profesionálne použitie . Preto by sa mali používať iba osobami ktoré poznajú profesionálne postupy. Ak chcete dokončiť úplne uspokojivú a bezpečnú manikúru,  odporúčame absolvovať odborný kurz, alebo školenie na gél lakovú manikúru. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek . Nepoužívajte v prípade poškodenia alebo choroby nechtov. V prípade akejkoľvek nežiaducej reakcie alebo precitlivenosti, ako je pocit pálenia, svrbenie, začervenanie atď., Nepoužívajte po dátume expirácie. Dátum expirácie, séria a číslo šarže produktu sa nachádzajú na čiarovom kóde. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu alebo extrémnemu vystaveniu UV žiareniu Použite len na zdravú a nepoškodenú dosku na nechty. Nepoužívajte v prípade:. onychomykózy a okolo nechtu, panarícia, kandidóza v liečenej oblasti, a subungválne bradavice nechtového, nechtové lupienky, oddelenie nechtovej platničky (onycholýza) zápalových alebo alergických stavov, zranení nechty, infekcia nechtov a ich okolia.

ZnačkaSEMILAC
FarbaŽltá
Objem7 ml
KolekciaCat eye
Typ gél lakuCat eye