Quickepil bezpáskový vosk na depiláciu zelený 1kg NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Quickepil bezpáskový vosk na depiláciu zelený 1kg

Quickepil Quickepil

101145

Novinka

Vosk na depiláciu QUICKEPIL 1kg zelený je špeciálne navrhnutý pre kozmetičky, ktore hladajú vynikajuce a rýchle výsledky.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

12,90 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 99,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 99€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 99€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 99 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

Quickepil bezpáskový vosk na depiláciu zelený 1kg 

 QUICKEPIL tvrdý vosk je vosk s nízkym bodom topenia je veľmi účinný pri  odstránovani chĺpkov. Jeho špeciálne zloženie - na báze včelieho vosku má vynikajúcu kvalitu živice - pripravuje pokožku na depiláciu zmäkčením kože. Priľne pevne na kožu.Obsahuje antioxi-danty a prísady, ktoré zabraňujú únave.

Návod na použitie:

  •  umiestnite vosk do vhodného ohrievača vosku, nastavte teplotu 60-70°C a približne po 20 minútach ho skontrolujte. Keď sa vosk roztopil, znížte teplotu na 50-60 ° C, aby ste získali medovú štruktúru. Následne naneste vrstvu vosku v smere rastu chĺpkov špachtľou, počkajte niekoľko sekúnd a ťahajte opačným smerom k rastu chĺpkov.

Upozornenie:

  • aby ste zabránili popáleniu, skúste vosk na malej časť ruky. Rešpektujte teplotu topenia. Všetky výrobky obsahujúce vosk sú horľavé. Držte mimo dosahu vysokých zdrojov tepla. Používajte v otvorených a vetraných priestoroch. Neprehĺtajte. Nepoužívajte na holenie.
  • Neaplikujte na zápaly alebo podráždené sliznice kože. Po použití sa nevysta-vujte slnečnému žiareniu, ani umelému opáleniu aspoň 48 hodín. Vosk netopte v mikro-vlnnej rúre. Použitie prírodných produktov môže spôsobiť mierne zmeny farby. Testované pod dermatologickou kontrolou.

Hmotnosť: 1 kg

Zloženie: prírodný vosk, včelí vosk, živice, ester glycerolu, oxid titaničitý, antioxidanty, far-bivá, vonné látky.

Vyrobené v EU - Španielsko
.

 

ZnačkaQuickepil
Hmotnosť1 kg