Kategórie

Akcie a zľavy

P.Shine Japonská manikúra sada malá 1

Kúpou tohto produktu získate 12 vernostných bodov. 12 bodov = 0,60 €.


jmvsa-m

Nový produkt

Obmedzená špeciálna ponuka:

12,90 €

25,99 €

Skladom

- +

 
Detaily

Sada obsahuje :

1 kus pasta
1 kus ružovú jelenicovú leštičku
2 kusy ružovo-zelený pilník

 

 

Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí  čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Ako sa to robí?
Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom. Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu.

Potrebné vitamíny
Následne sa po krátkej prestávke na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.

Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa japonskú manikúru,  vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou.

Vyrobené v Japonsku

 

 

 

Postup ako si spraviť manikúru si môžete pozrieť v seckii stiahnuť.

 
Vlastnosti
Značka P.Shine

Napísať názor

P.Shine Japonská manikúra sada malá 1

Napísať názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5):

Menu

Porovnať 0