Cat Eye gél lak 5D NeoNail® Birman 7,2 ml NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Cat Eye gél lak 5D NeoNail® Birman 7,2 ml

NeoNail NeoNail

Novinka

NeoNail - gél lak Cat eye 5D 6 ml -Birman  mení podklad na modrý. Pomocou magnetu mení efekt na tigrie oko. Je nutné použiť čierny podklad pre dosiahnutie efektu na obrázku. Je univerzálny, tým pádom vytvrdne v LED aj v UV lampe.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

.

7,99 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 59,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 59€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 59€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 59 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

NeoNail - gél lak Cat eye 5D 6 ml -Birman

Číry gél lak, ktorý mení podklad na modrý. Pomocou magnetu mení efekt na tigrie oko. Je nutné použiť čierny podklad pre dosiahnutie efektu na obrázku. Je univerzálny, tým pádom vytvrdne v LED aj v UV lampe. 

Ako na to?

1. Pred aplikáciou Neonail Cat Eye by ste mali pripraviť nechty (rovnako ako klasická, hybridná alebo gélová manikúra). V prvom kroku odstráňte kožu, dajte požadovaný tvar doštičky, očistite a  a odmastite ju pomocou  Cleaneru.

2. Na pripravených nechtoch naneste tenkú vrstvu bázy, ktorá vytvrdíte v uv alebo led lampe (doba vytvrdzovania závisí od výkonu lampy).

3. Nanesime obľúbenú farbu  - tenku vrstvu necháme vytvrdiť pod lampou. Pre lepší efekt  môžete aplikovať aj druhú vrstvu. Nakoniec aplikujeme gél lak Neonail  Cat Eye a magnetom vytvoríme ornament. Ak je efekt uspokojivý pre nás, vytvrdíme ho pod lampou.

4. Na ochranu efektu cat eye, nanesieme top coat  a necháme vytvrdit v lampe

5. Doby vytvrdzovaniaUV lampa 6 W - 45 sekúnd

 

Upozornenie

Hybridné laky NeoNail® sú určené na profesionálne použitie . Preto by sa mali používať iba osobami ktoré poznajú profesionálne postupy. Ak chcete dokončiť úplne uspokojivú a bezpečnú manikúru,  odporúčame absolvovať odborný kurz, alebo školenie na gél lakovú manikúru. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek . Nepoužívajte v prípade poškodenia alebo choroby nechtov. V prípade akejkoľvek nežiaducej reakcie alebo precitlivenosti, ako je pocit pálenia, svrbenie, začervenanie atď., Nepoužívajte po dátume expirácie. Dátum expirácie, séria a číslo šarže produktu sa nachádzajú na čiarovom kóde. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu alebo extrémnemu vystaveniu UV žiareniu Použite len na zdravú a nepoškodenú dosku na nechty. Nepoužívajte v prípade:. onychomykózy a okolo nechtu, panarícia, kandidóza v liečenej oblasti, a subungválne bradavice nechtového, nechtové lupienky, oddelenie nechtovej platničky (onycholýza) zápalových alebo alergických stavov, zranení nechty, infekcia nechtov a ich okolia.

ZnačkaNeoNail
FarbaFialová
Objem6 ml
KolekciaCat eye
Typ gél lakuCat eye