ZĽAVA CAT EYE GÉL LAK 5D NEONAIL® SOMALI 6ML NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

CAT EYE GÉL LAK 5D NEONAIL® SOMALI 6ML

NeoNail NeoNail

Novinka

Číry gél lak, ktorý mení podklad na pomarančovo-broskyňový. Pomocou magnetu mení efekt na tigrie oko. Je nutné použiť čierny podklad pre dosiahnutie efektu na obrázku. Je univerzálny, tým pádom vytvrdne v LED aj v UV lampe. Skvelá konzistencia umožní veľmi ľahkú aplikáciu.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

.

7,99 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 59,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 59€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 59€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 59 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

CAT EYE GÉL LAK 5D NEONAIL® SOMALI 7,2ML

Číry gél lak, ktorý mení podklad na pomarančovo-broskyňový. Pomocou magnetu mení efekt na tigrie oko. Je nutné použiť čierny podklad pre dosiahnutie efektu na obrázku. Je univerzálny, tým pádom vytvrdne v LED aj v UV lampe. Skvelá konzistencia umožní veľmi ľahkú aplikáciu. Farby na obrázkoch sa môžu líšiť od skutočných v závislosti od nastavenia monitora. Návod na používanie nájdete v popise nižšie.

Aplikácia  Cat Eye je jednoduchá.

1. Pred aplikáciou Neonail Cat Eye by ste mali pripraviť nechty (rovnako ako klasická, hybridná alebo gélová manikúra). V prvom kroku odstráňte kožu, dajte požadovaný tvar doštičky, očistite a  a odmastite ju pomocou  Cleaneru.

2. Na pripravených nechtoch naneste tenkú vrstvu bázy, ktorá vytvrdíte v uv alebo led lampe (doba vytvrdzovania závisí od výkonu lampy).

3. Nanesime obľúbenú farbu  - tenku vrstvu necháme vytvrdiť pod lampou. Pre lepší efekt  môžete aplikovať aj druhú vrstvu. Nakoniec aplikujeme gél lak Neonail  Cat Eye a magnetom vytvoríme ornament. Ak je efekt uspokojivý pre nás, vytvrdíme ho pod lampou.

4. Na ochranu efektu cat eye, nanesieme top coat  a necháme vytvrdit v lampe

Doby vytvrdzovaniaUV lampa 6 W - 45 sekúnd

 

 

Upozornenie

Hybridné laky NeoNail® sú určené na profesionálne použitie . Preto by sa mali používať iba osobami ktoré poznajú profesionálne postupy. Ak chcete dokončiť úplne uspokojivú a bezpečnú manikúru,  odporúčame absolvovať odborný kurz, alebo školenie na gél lakovú manikúru. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek . Nepoužívajte v prípade poškodenia alebo choroby nechtov. V prípade akejkoľvek nežiaducej reakcie alebo precitlivenosti, ako je pocit pálenia, svrbenie, začervenanie atď., Nepoužívajte po dátume expirácie. Dátum expirácie, séria a číslo šarže produktu sa nachádzajú na čiarovom kóde. Zabráňte priamemu slnečnému žiareniu alebo extrémnemu vystaveniu UV žiareniu Použite len na zdravú a nepoškodenú dosku na nechty. Nepoužívajte v prípade:. onychomykózy a okolo nechtu, panarícia, kandidóza v liečenej oblasti, a subungválne bradavice nechtového, nechtové lupienky, oddelenie nechtovej platničky (onycholýza) zápalových alebo alergických stavov, zranení nechty, infekcia nechtov a ich okolia.

ZnačkaNeoNail
FarbaModrá
Objem6 ml
KolekciaCat eye
Typ gél lakuCat eye