Semilac kozmetický kufrík čierny - XL NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Semilac kozmetický kufrík čierny - XL

Semilac Semilac

ak1110

Novinka

Semilac kozmetický kufrík čierny - XL - označený logom Semilac, ktorý bude ideálny pre každú cestu skutočného profesionála. Hliníkový rám so zaoblenými kovovými rohmi a špeciálnym uzáverom kľúčov je zodpovedný za bezpečný transport vašej obľúbenej kozmetiky. 

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

99,00 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 49,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Kuriér SPS   2,50 € 
  • Zásielkovňa 1,80 €

Zásielky prijaté do 13:00 budú doručené v nasledujúci pracovný deň.

Kúpou tohto produktu získate 99 vernostných bodov. 99 bodov = 4,95 €.


Semilac kozmetický kufrík čierny - XL

Priestranný kozmetický kufrík označený logom Semilac, ktorý bude ideálny pre každú cestu skutočného profesionála. Hliníkový rám so zaoblenými kovovými rohmi a špeciálnym uzáverom kľúčov je zodpovedný za bezpečný transport vašej obľúbenej kozmetiky. Ďalšou výhodou je vybavenie kufra kolieskami a teleskopická rukoväť  pre bezpečný prenos. Rukoväť má nastaviteľnú výšku. Interiér je lemovaný jemným a ľahko čistiteľným materiálom, ktorý mu dáva silu a eleganciu.

  • Kufor s vekom je vybavený  zrkadlom, ktoré bude vždy ľahko dostupné. Odnímateľná komora umožňuje priestor rozdeliť pomocou posuvných priečok a dokonca lepšie prispôsobiť vašim potrebám. Veľká komora umiestnená na dne kufra je priestranný priestor pre väčší a ťažší produkt - tu môžete umiestniť stolovú lampu , veľkú kvapalinu, UV lampu alebo iné predmety väčšej veľkosti, ktoré sú potrebné pri práci.
  • Výrobok je kompatibilný s malým Semilac kozmetickým kufríkom 
  • Rozmery: 39x24,5x41 cm
  • Odporúčaná nosnosť  je 5 kg.