Semilac - metalický efekt pre gél laky Silver 253 NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Semilac - metalický efekt pre gél laky Silver 253

Semilac Semilac

Novinka

Semilac Metallic Effect je jedinečný strieborný lak na nechty určený pre gél laky, ktorý povýši Vašu prácu na nechtové umenie.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

8,50 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 49,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Zásielkovňa  1,80 €
  • Kuriér SPS    3,00 € 
  • S.pošta 1.tr   2,80 €

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia.

Doprava zadarmo od 49 €

Kúpou tohto produktu získate 8 vernostných bodov. 8 bodov = 0,40 €.


Semilac - metalický efekt strieborný Silver 253

Semilac Metalický  efekt Tyrkysová - extravagantná tyrkysová - Táto farba vám umožní rýchlo prekonať vašu konkurenciu. Semilac Metallic Effect je efekt pre gél laky vo forme klasického laku na nechty. Tento inovatívny výrobok zaručuje kovový, chrómový lesk, ktorý bol inšpirovaný najkrajšími farbami pretekárskych automobilov. Semilac Metallic Effect je jedinečný lak na nechty, ktorý povýši Vašu prácu na nechtové umenie .                                                                                               

Otázky a odpovede

Môže sa Semilac Metallic Effect aplikovať priamo na nechet ako klasický lak na nechty? Semilac Metallic Effect je efekt určený  pre gél laky , takže sa dá aplikovať iba na správne pripravený nechet, predtým pokrytý Semilac Bázou  a Semilac Top coatom - bezvýpotkovým . Nedoporučujeme ho nanášať priamo na nechtovú dosku a na nechty s nerovnomerným povrchom (aj napriek predtým nanášanej vrstve základne a Semilac Top No Wipe).

Použitie

Tesne pred aplikáciou Semilac Metallic Effect by ste mali použiť Semilac Top No Wipe a vytvrdiť  ho v lampe. Ak sú dve tenké vrstvy kovového efektu suché, môžete použiť dve vrstvy ľubovoľného top coatu Semilac a vytvrdnúť každý z nich v lampičke. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame použiť Semilac Top No Wipe.

Semilac Metallic Effect sa dodáva v 7 ml fľaši a má špeciálne označenie, ktoré naznačuje, že vo vnútri nájdete efekt pre UV Hybrid.

Pozrite si postup v zálože video

FarbaStrieborná
Objem7 ml
KolekciaMetallic effect
Typ gél lakuMetalický