Kategórie

Akcie a zľavy

Vyberte si spomedzi profesionálnych prístrojov na manikúru a pedikúru. Elektrická brúska na nechty zjednoduší ošetrenie vašich nechtíkov, zatiaľ čo sa kvalitná odsávačka prachu  postará o čistotu pri práci. V ponuke nájdete aj rôzne nástavce na brúsku na nechty. Spoľahlivá LED alebo UV lampa účinne pôsobí na gélové nechty, ktoré sú tak rýchlo hotové. Samozrejme, nájdete u nás aj náhradné žiarovky do vašej LED a UV lampy.

 • LAMPY

  Máme najširšiu ponuku uv a led lámp na trhu určené na domáce aj profesionálne použitie. Uv lampy v rôznych farbách s časovačmi a žiarovkami sú najobľúbenejšie. Čoraz viac sa však uprednostňujú led lampy, ktoré vytvrdzujú gély a gél laky rýchlejšie a ich výhoda je že sa nemusia meniť žiarovky. Taktiež tu nájdete lampy na dve ruky a kvalitné stolové lampy. Nájdete tu lampy na nechty rôznych značiek ako Promed, Semilac, Allepaznokcie, Beurer a iné.

 • BRÚSKY

  U nás nájdete profesionálne brúsky na manikúru a pedikúru. Niektoré sú vhodné na domáce použitie napr. CT1203, JD500 . Do salónov odporúčame napr. brúsky Promed a Semilac. Doležité je prihliadať nie len na otáčky a výkon ale na celkové spracovanie a trvacnosť. Na pedikúru odporúčame brúsky s odsávaním .Je lepšie ak si zariadujete salon radšej  zainsvestovať  a kúpiť si lepšiu brúsku - určite sa Vám táto investícia vráti. V prípade, že potrebujete poradiť neváhajte nám zavolať 0944 336 330 radi Vám svýberom pomôžeme.

 • ODSÁVAČKY

  Pri brúsení brúskou sa šíri prach všade vôkol. Jedina ako tomu zamedziť je odsávačka prachu. Ponúkame odsávačky roznych farieb a výkonu. Odporúčame sa o odsávčky pravidelne starať - určite to predĺži ich životnosť a samozrejme zákazníčky ocenia čistotu. 

 • STOLOVÉ LAMPY

  Stolové lampy sú neodmysliteteľnou súčasťou nie len nechtárok. V salóne však majú svoje stále miesto a väčšina nechtárok a kozmetičiek si prácu bez nej nevie predstaviť. V ponuke sú rôzne farby a veľkosti, stači si len vybrať. Máme v ponuke led lampy, lampy T5, s klasickými trubicami, lampy s lupou ....

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 221 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 221 položiek

Menu

Porovnať 0