Kategórie

Akcie a zľavy

Sady sme zostavili tak, aby vám pri tvorbe gélových, gél lakových a akrylových nechtov nič nechýbalo. Obsahujú len kvalitné produkty. Využijete ich na profesionálnu i domácu manikúru. Rovnako, ako aj parafínové sady. Parafínový zábal na ruky a nohy oceníte hlavne v zime, aby ste hydratovali pokožku. Okrem toho sme pre vás zostali aj depilačné sady. Depilácia horúcim voskom je jeden z najúčinnejších spôsobov odstránenia chĺpkov na tele. Naše sady sú perfektným darčekom pre akúkoľvek ženu.

 • Gélové sady

  Sady na gélové nechty sú vytvorené tak, aby obsahovali všetko potrebné pre modeláciu gélových nechtov. Sú vhodné pre začínajúce ako aj profesionálne použitie.  Je možné k nim dokupovať dané produkty a rozširovať ich podľa vašich potrieb. Muži ich obľúbujú ako darček pre svoje polovičky.

 • Gél lak sady

  Sady na gél lakové nechty sú čoraz obľúbeniejšie kvôli trvalejšej manikúre, veľkého výberu farieb a nenáročnosti. Sú vytvorené tak, aby obsahovali všetko potrebné na ich prípravu a aj odstránenie. Sú vhodné pre začínajúce ako aj profesionálne použitie.  Je možné k nim dokupovať dané produkty a rozširovať ich podľa vašich potrieb. Muži ich obľúbujú ako darček pre svoje polovičky.

 • Akrylové sady

  Akrylová sady obsahujú všetko na prípravu krásnych akrylových nechtov, vhodné pre začiatočníkov ako aj profesionálov.

 • Parafínové sady

  Parafínové kúpele sa aplikujú hlavne v zime , kedy prehrievajú studené končatiny . Parafínové zábaly majú hydratačné a vyživujúce účinky . S našimi setmi sa môžete sami starať o pokožku rúk a nôh. Vhodné na doma aj do salónov. 

 • Depilačné sady

  Nežiaduce chĺpky na tele môžeme odstraňovať rôznymi spôsobmi a jedným z najpopulárnejších je vosková depilácia. Vytrhne chĺpky aj s korienkom, pokožka je hladká pomerne dlho a nechcené ochlpenie postupne slabne. Depilačné prístroje slúžia na ohrev depilačných voskov. V našej ponuke nájdete depilátory na zohriatie depilačných voskov vo forme roll-on alebo v konzervovej forme, v rôznych prevedeniach, s a bez termostatu. Depilátory majú jednoduché použitie a depilácia sa tak stáva pohodlnou pre každého klienta.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 45 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 45 položiek

Menu

Porovnať 0