Kategórie

Akcie a zľavy

Ako sa robia gélové nechty? Profesionálky vedia, že je potrebná podkladový báza, stavebný gél, farebný UV gél a finish gél na nechty. Začiatočníčkam odporúčame kúpiť si skôr štartovaciu sadu na gélové nechty. Dosiahnite krásne farebné gélové nechty za pomoci pastelových, perleťových, dúhových alebo žiarivých farieb. Pre tie odvážnejšie máme v ponuke aj neonové, glitrové či UV gély svietiace v tme.

 • STAVEBNÉ UV GÉLY

  Stavebné UV gély sú základom nechtového dizajnu. Vyberte si zo širokej ponuky jednofázových gélov, ktoré sú určené na stavbu nechtu na tipy aj na šablóny. Tvrdnutie 30, 60, 120 sekúnd v závislosti od druhu lampy.

 • FAREBNÉ UV GÉLY

  Široká ponuka farebných gélov, z ktorých si určite vyberiete. Farebné, neónové, glitrové, perleťové, metalické, matné gély strednej hustoty, s ktorými vytvoríte nádhernú gélovú manikúru.

 • PODKLADOVÉ UV GÉLY

  Vysoko kvalitné gélyktoré zvyšujú priľnavosť stavebného gélu. Perfektné pre problematické jemné nechty. Gél vytvára ochranný filter medzi prírodným nechtom gélom a zároveň zvyšuje priľnavosť stavebných gélov.

 • FINISH UV GÉLY

  Finish UV gély sa používajú ako konečná fáza pri modelovaní nechtov. Charakterizuje ich výborná priľnavosť, super pružnosť  a vysoký lesk. Môžte si vybrať z množstva výpotkových a bezvýpotkových finishov.

 • KAMUFLÁŽNE UV GÉLY

  UV gél, ktorého farba je podobná prirodzenej farbe nechtu. Má strednú hustotu a výborné samovyrovnávacie schopnosti. Dáva  prirodzenú farbu, dokonale maskuje  a vizuálne predlžuje vaše nechty. Gél dokonale zakrýva škvrny a nedokonalosti.Možno ho ľahko kombinovať s inými gély. Kamuflážne odtiene hnedej, telovej a french ružovej farby.

 • FRANCÚSZKE UV GÉLY

  Francúzske UV gély určené na vytvorenie francúzskej manikúry. Biele gély dokonale vytvarujú špičku nechty, sú strednej hustoty a kryjú už od prvej vrstvy. Mliečne gély sa používajú ako vrchná vrstva manikúry, ktorá zjemní prechod medzi bielou špičku a nechtovým lôžkom.

na stránke
Zobrazených 1 - 24 z 996 položiek
Zobrazených 1 - 24 z 996 položiek

Menu

Porovnať 0