PRIMERY

Počet produktov v kategórii: 8

Primery

Primer na nechty je voľne schnúci roztok, ktorý zlepšuje priľnavosť gélovej, gél lakovej alebo akrylovej hmoty na nechtoch. Naše primery sú kvalitné a na výber sú bezkyselinové, alebo kyselinové. Bezkyselinové primery sú zbavené kyselín a sú šetrnejšie k nechtovému lôžku. Bezkyselinový primer odporúčame pre poškodené, lámavé a citlivé n...

Primery

Primer na nechty je voľne schnúci roztok, ktorý zlepšuje priľnavosť gélovej, gél lakovej alebo akrylovej hmoty na nechtoch. Naše primery sú kvalitné a na výber sú bezkyselinové, alebo kyselinové. Bezkyselinové primery sú zbavené kyselín a sú šetrnejšie k nechtovému lôžku. Bezkyselinový primer odporúčame pre poškodené, lámavé a citlivé nechty. Primer slúži na očistenie nechtovej platničky od akýchkoľvek mastnôt.

Používanie : aplikujte v tenkej vrstve ako lak na prírodné nechtové lôžko. Nanáša sa len raz a následne sa nechá voľne uschnút 10 sekúnd bez použitia UV alebo LED lampy. Po jeho vyschnutí sa zmatní nechtová platnička, je vydezinfikovaná a pripravená na nanesenie gélu alebo gél laku. 

Menej
Viac
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek

Filter:

Prijímam Site use cookies