P.Shine Japonská manikúra profi sada veľká NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

P.Shine Japonská manikúra profi sada veľká

P.Shine P.Shine

jmvsa

Novinka

P.Shine Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, naviac vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

33,90 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 99,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
 • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 99€ Zadarmo
 • Expres balik na poštu 2,50 €  od 99€ Zadarmo
 • Balíkobox 2,50 € od 99 € zadarmo
 • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

rating Prečítajte si recenziu
Priemerné hodnotenie: 10/10 - Počet recenzií: 1

P.Shine japonská manikúra

 

Popis:

Japonská manikúra je technika starostlivosti o prírodné nechty, u nás známa už niekoľko rokov. Vďaka nej ľahko udržíte vaše nechty vysoko lesklé, naviac vám pomôže nechty spevniť, zlepšiť ich pružnosť a znížiť lámavosť. Pomocou tohto výrobku vznikne na povrchu dorzálnej vrstvy "glazúra", ktorá spĺňa nielen estetické nároky, ale zabraňuje aj nežiaducemu odplavovaniu prirodzených lipidov, čiže vysušovaniu nechtov. Koreň nechtu má v tomto prípade schopnosť bezproblémovo produkovať kvalitné keratínové bunky, takže celková kondícia týchto tkanív sa priebežne vylepšuje. Vzhľadom na zloženie je táto japonská manikúra vhodná aj pre alergikov. Dĺžka ošetrenia sa pohybuje okolo 30 - 45 minút. P.Shine je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov.

Aktívne látky:

 • včelí peľ,
 • kremičitá hlinka,
 • včelí vosk.

Účinky:

 • kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov,
 • vysoký lesk a pestovaný vzhľad nechtov.

Ako používať:

 1. Hygiena - dezinfekujte ruky i nástroje,
 2. klasická manikúra - upravte dĺžku a tvar nechtu, ošetrite kožičku (nechty v túto chvíľu neleštíme!),
 3. P.Shine pilník - zelená strana - používa sa na nechty, ktoré sú výrazne ryhované, popr. na upravenie tvaru, ružová strana - používa sa na zjednotenie a odmastenie nechtovej doštičky,
 4. P.Shine pasta + zelené jelenicovej leštičky - malé množstvo pasty nanesieme na jelenicu a JEDNÝM smerom zaleštíme do prírodného nechtu,
 5. P.Shine púder + ružové jelenicovej leštičky - malé množstvo púdru nanesieme na jelenicu a JEDNÝM smerom zaleštíme do prírodného nechtu, leštíme do vysokého lesku,
 6. ako posledná použijeme cuticle oil.

P.Shine kúru odporúčame vykonávať 2 - 3 týždne po poslednom ošetrení.

Upozornenie:

Princípom P.Shine je leštenie nechtov, preto nie je kúra vhodná pre tenké nechty.

 

Postup ako si spraviť manikúru si môžete pozrieť v seckii stiahnuť.

Je technológia na našom trhu známá už niekoľko rokov. Málokdo ale vie, že princíp leštenia nehtov  vycháza z dávnej historie japonských predkov, ktorý sa starali o svoje nechty už pred mnoha storočiami. Ale len v roku  1958 bola technologia leštenia nazvaná P. Shine.        Slovo P. Shine se stalo tak aj  názvom pre celú spoločnost, ktorá vznikla v Tokiu v rovnakom roku. Firma P. Shine má v současnosti  30 zamestnancov, ktorí se starajú o výrobu a chod celej spoločnosti. Filosofiou firmy je boj o zachovanie zdravého životného prostredia.

Riaditel zahraničného obchodu pan Hiroji Suzuki hovorí: "Ľudia všetkých sociálnych vrstiev premýšľajú o následkoch masovej výroby a ich dosah na životné prostredie. Naše výrobky neobsahujú žiadne syntetické chemikálie a sú založení len na prírodnej  báze. Zákazníci ich používajú už dlhé roky.. "


Japonská  starostlivosť je vhodná takmer pre všetky typy nechtov -  štiepavé, lámavé i nerostúce nechty. Kedže je principom P. Shinu leštenie nechtov, nie je  vhodné pre nechty tenké alebo zničené. Kúra podporuje prokrvení a zdravý rast nechov. Musí se pravidelně do 14 dní doplňovat.  Hlavními složkami P. Shinu je včelí vosk a kremičitá hlinka, ktorá sa nanáša na nechet speciálnou leštičkou a zalešťuje sa. Prekrvenie lôžka a matrix pri P.Shine zpôsobuje lepšiu novotvorbu buniek – teda rychlejší rast nechtov a kvalitné pevné nechtové dostičky. Na nehte se vytvorí ochranná vrstva, která nechet vyživuje. Rozdiel je viditelný ihneď po prvej  aplikácii, nechet získava veľmi vysoký lesk. 


P.Shine

 

Vytvorí  na nechtoch ochrannú  vrstvu, ktorá nechty vyživuje a je extrémne lesklá.

Ide o regeneráciu na prírodné nechty, ktorá je založená výhradne na prírodnej báze.

Hlavnými ingrediencami sú včelie produkty a kremičitá hlinka

 

Kremičitá hlinka

je hornina nacházejúca sa v prírode, zložená z mikroskopických kremičitých častí, niekedy s menším podielom piesku.

 

Včelí vosk

Obsahuje 19 aminokyselin, sacharidy, glukózu, fruktózu, sacharózu, tuky, lecitin, 12 mastných kyselin, fermenty, minerální látky (Ca, Mg, F, K, P, Cu, Si, Na, CL, S), karoten rutin, vitaminy C, B1, B2, B5, B6, prírodní hormony, plnohodnotné bílkoviny…

 

P.Shine je určen predevšetkým pre nechty

Þ    Rozštiepené

Þ    Lámavé

Þ    Zle rastúce

 

Tato technologie nie je vhodná pre tenké  nechty alebo ihned po zložení umělých nechtov. Princípom je totiť leštenie , ktoré je pre poškodené nechty absolútne nevhodné. P.Shine vytvorí na nechtoch ochrannú vrstvu, ktorá nechet vyživuje a je extrémne lesklá.

 

Postup

 

1.  Pred samotnou aplikáciou kúry je velmi dôležitá úprava nechtov. Nechty sa odlakujú a

vydezinfikujú. Ruky nenamáčejte, iba upravte kožičku pomocou bielej špachtle.

Ošetrite zádery a ružovou stranou jemného P.Shine pilníku vyhladte povrch nechtu a odstrante lesk. Nechet musí byť úplne vybielený. Zelenou stranou upravte tvar nechtu.     .

 

2.  Špachtličkou naneste nepatrné množství pasty na celú plochu zeleného jelenicového pilníku. Jednosmernými tahmi leštite nechet až do vysokého lesku. Dbajte na dostatočne vysoký lesk v oblasti nechtovej kutikuly.

 

3. Rovnakým spôsobom postupujte pri aplikácii púdru. Špachtličkou naneste nepatrné množství púdru na celú plochu ružového jelenicového pilníku a jednosměrnými ťahmi nechty doleštite.

 

4. Očistěte nechty jelenicovou handričkou

 

5. Aplikujte olej na kožičku v okolí nechtu a masírujte aby sa dostatočne vstrebal.

 

 

Po aplikaci P.Shine nie vhodné lakovanie cca 4 dny. Vysokým leskom nechtov dochádza k zlej priľnavosti laku. Čiže nalakovanie nebude mať dlhú trvanlivosť

 

 

Doplnenie

 

Po prvom leštení sa doporučuje doplnenie vždy do 14 dní.

 

Postup je presne ten istý , len sa vynecháva

 

Doporučenie

 

Vždy dodržujte vyššie uvedené kroky. Ak máte ztenčené nechty, nikdy nechet nevyhladzujte, iba nanete pastu a púder. Táto rada sa týka aj dětských nechtov.

 

 

Od druhej aplikácie kúry opakujte konečné nanesenie pudru 2 až 3 krát týždene.

Nanesienie paskty 2 až 3 krát mesačne vždy před konečným doleštením púdrom.

 

 

Při odrastaní nechtov vyhladzujte iba novú časť nechu, tam nanášejte aj pastu. Púder na doleštenie nanášejte už na celú dĺžku nechtu.  Ak nebol P.Shine aplikovaný dlhšiu dobu je dôležité opakovať celý postup.

 

P. Shine je úžasný jako  doplnok pedikúry. Je vhodný  pre ženy aj pre mužov.

 

ZnačkaP.Shine

Kliknite sem, ak chcete zanechať recenziu


Recenzia bola napísaná na Heureka.sk
Tatiana V. on 23.10.2020Celkové hodnotenie: vysoko kvalitný produkt zanechávajúci krásne lesklé a zdravé nechty bez štiepenia