Semiflash

Počet produktov v kategórii: 33

Semilac Semiflash prášky

Pravdepodobne najlepší pigment a prášok na nechty!  Tento prášok Vás prekvapí jednoduchou aplikáciou a nádherným výsledkom. Aplikuje sa do bezvýpotkového top coatu vleštením, a to väčšinou na čierny podklad, ale môžete použiť aj iné farby, podľa Vašej fantázie, výsledok bude zakaždým iný.

Semiflash Galaxy - obsahuje v malé čiastočky, ktoré môžete jednoducho vložiť do výpotku topcoatu alebo gél laku, alebo ich môžete vleštiť do bezvýpotkového top coatu. Výsledok bude zakaždým iný a jedinečný.

Semiflash Sunlight Effect - jedinečný prášok, ktorý zmení svoju farbu podľa intenzity slnečného, respektíve UV žiarenia. Alikuje sa do bezvýpotkového top coatu vleštením a zakončuje sa ďalšou vrstvou bezvýpotkového top coatu. 

Semiflash Neon - aplikuje sa do bezvýpotkového top coatu vleštením. Zakončuje sa ďalšou vrstvou bezvýpotkového top coatu.

Semiflash Aurora - jedinečné prášky, ktoré vleštením do bezvýpotkového top coatu zanechajú na nechtoch neobyčajný a veľmi intenzívny farebný efekt podľa druhu, ktorý si aplikujete. Zakončujeme ďalšou vrstvou bezvýpotkového top coatu.

Zobrazených 1 - 24 z 33 položiek

Filter:

Značka
Hmotnosť