ZĽAVA Professionail® záchranný lak na extrémne zničené a choré nechty - telový 12ml NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo pot Rozbaliť

Professionail® záchranný lak na extrémne zničené a choré nechty - telový 12ml

PROFESSIONAIL™ PROFESSIONAIL™

930157

Novinka

Professionail® záchranný lak na extrémne zničené a choré nechty - telová farba, prevratne funkčný.  AKtívna starostlivosť napomáha k rýchlemu a efektívnemu ozdravenie nechtov zničených únavou, chorobami predovšetkým po aplikácii nekvalitných gélov !!!

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

4,99 €

s DPH

5,99 € s DPH

-1,00 €

Nakúpte ešte aspoň za 59,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 59€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 59€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 59 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

Professionail® záchranný lak na extrémne zničené a choré nechty - telový 12ml

Professionail® záchranný lak na extrémne zničené a choré nechty - telová farba, prevratne funkčný. AKtívna starostlivosť napomáha k rýchlemu a efektívnemu ozdravenie nechtov zničených únavou, chorobami predovšetkým po aplikácii nekvalitných gélov !!!

  • Obsahuje unikátnu zloženie vďaka kombinácii Alfa hydroxykyseliny, Kremíka s prispievaním k zlepšeniu metabolickej reakcie a extraktu z Rôsolovky řasotvaré (Tremella fuciformis), ktorá podporuje hydratačné účinky, funkciu antioxidantu a spomalenie procesu starnutia.
  • Vysoký obsah Vitamín E udržuje prirodzenú hydratáciu a pružnosť.
  • Patentovaný hexanal pôsobí čoby vytvrdzovací aldehyd, ktorý zlepšuje stav nechtu.
  • Ľahký farebný nádych plní funkciu zakrytie nedokonalosti nechtov

Návod na použitie: Nanášať 1 alebo 2 vrstvy priamo na suchý očistený necht. Pre zaručený efekt je ideálna doba kontinuálna aplikácie 3 až 4 týždne. Pre odstránenie možno použiť štandardné bezacetónový odlakovač spoločnosti Amoena.

ZnačkaProfessionail
Objem12 ml
VýrobcaAMOENÉ