ZĽAVA Silikonová pečiatka a stierka na pečiatkovanie a francúszku manikúru NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Silikonová pečiatka a stierka na pečiatkovanie a francúszku manikúru

Allepaznokcie Allepaznokcie

591388

Novinka

Priehľadná, mäkká silikónová pečiatka, ktorá vám umožní presne a presne preniesť vzor z platne priamo na nechet. Zároveň s ňou viete spraviť francúszku manikúru.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

3,99 €

s DPH

4,90 € s DPH

-0,91 €

Nakúpte ešte aspoň za 59,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 59€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 59€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 59 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

Silikonová pečiatka a stierka na pečiatkovanie a francúszku manikúru

Silikónová pečiatka - pečiatky, ktoré odtláčame o platňu so vzormi sú vyrobené z vysoko kvalitných silikónových materiálov, ktoré nám zaručia dokonalý výsledok za ktorý sa Vám môžeme zaručiť. Počas niekoľkých minút si doma alebo v salóne vytvoríte dokonalé vzory na nechtoch bez zdĺhavého maľovania. Jednoduché použitie aj pre začiatočníkov! (pečiatka je úplne priehľadná a presne vidíte, kde sa vzor pečiatkuje)

  • Zároveň sa dá použiť aj na vytvorenie francúszkej manikúry


Použitie:

odstráňte z platne ochrannú fóliu, naneste lak na nechty na vybratý vzor, pomocou karty na odstránenie zotrieme prebytočný materiál,  odtlačíme pečiatku o platňu a následne o pripravený necht. Na záver nanesieme vrchný lesk ( finish bezvýpotkový, EO výpotkový, UV top gél, Base and top coat 2:1 alebo aj obyčaný priesvitný lak na nechty )

Obsah:

1 x pečiatka 

1 x stieracia karta