Šablóny na nechty Molly Lac Lienka 500 ks NechtovyRAJ.sk - Daj svojim nechtom všetko, čo potrebujú Rozbaliť

Šablóny na nechty Molly Lac Lienka 500 ks

Allepaznokcie Allepaznokcie

293072

Novinka

Presné formy so zaujímavým tvarom lienky na predlžovanie nechtov. Veľké krídla zaručujú veľmi dobré udržiavanie formy na mieste. Papier výnimočnej kvality, z ktorého boli šablóny vyrobené, je oveľa flexibilnejší ako jeho predchádzajúce lacnejšie verzie a silné lepidlo nedovolí, aby sa formy posúvali počas práce alebo vytvrdzovania v lampe.

Viac detailov

Skladom - odosielame ihneď

6,90 €

s DPH

Nakúpte ešte aspoň za 99,00 € a tovar Vám doručíme zadarmo.
  • Expres Kuriér na adresu  3 €  od 99€ Zadarmo
  • Expres balik na poštu 2,50 €  od 99€ Zadarmo
  • Balíkobox 2,50 € od 99 € zadarmo
  • Zásielkovňa  2,50 € 

Zásielky odosielame extra rýchlo max. do 24 hodín od prijatia a objednávky do 14:00 sú zvyčajne doručené nasledujúci pracovný deň.

Šablóny na nechty Molly Lac Lienka 500ks 

Pružné formy na predlžovanie nechtov v základných tvaroch, ako sú mandle, ovály.... Ich hlavnou výhodou je primeraná flexibilita a hrúbka laminovaného papiera, vďaka čomu si dokonale zachovávajú tvar daný počas celého procesu tvarovania nechtu bez toho, aby sa rozširovali.

  • Kvalitné samolepiace šablóny určené na predlžovanie prírodného lôžka pomocou gél laku, gélu či akrylu
  • S ryskou na presné tvarovanie nechta
  • Balenie obsahuje 1 rolku nechtových šabón (500 kusov).

Prírodné nechty nie sú dosť dlhé na to, aby vytvorili dostatočne veľký podklad pre aplikáciu gélových nechtov, preto ich nahrádzame umelým nechtom tzv tipom, alebo alternatívne môžeme použiť malú šablónku z papiera, ktorá sa navlečie na prírodný necht, zafixuje a vytvorí tak podklad na ktorý môžeme naniesť gél, gél lak alebo akryl. Šablónka presahuje cez prírodné necht, takže ho vlastne predĺži.
Nespornou výhodou šablóny je fakt, že na prírodné nechty nemusíme lepiť nechtový tip, ktorý jednak navyšuje hrúbku gélových nechtov a ďalej potom môže pôsobiť príliš umelo a neesteticky. Použitie nechtové šablóny je čistejší a flexibilnejší spôsob.

Ako prichytiť šablónu na prírodné nechty?
Práca s šablónou je veľmi jednoduchá. Vlastné nechtová šablóna je tuhá a pevná, zároveň je ale ohybná a pružná. Šablónka sa odlepí z papierového pásu, podsunie sa pod prírodný necht. V spodnej časti sa potom stlačí a oba konce prilepia k sebe. Vytvorí sa tak plocha, ktorá v ideálnom prípade vytvorí plynulý prechod z prírodného nechtu na šablónu. Šablóny sú ohybné a dobre tvarovateľné je teda pomerne ľahké s nimi manipulovať a prispôsobiť ich tvar tvaru prsta a prírodného nechtu.

Čo robiť keď šablóna nesedí

Nie výnimočne sa stane, že šablóna na prírodné necht nesedí, často je problém práve v tom, že prechod z prírodného nechtu na šablónu nie je plynulý a rovný. Je teda nutné si v takomto prípade pomôcť. Najjednoduchší spôsob je ten, že si šablónku vytvarujeme. Môžeme ju ľahko ohnúť a prispôsobiť tak aby sedela na prírodný necht. Tiež môžeme pomocou malých nožničiek šablónku v mieste, kde dolieha na prírodné nechty ostrihnúť tak aby jej lem presne kopíroval tvaru prsta.

Aplikácia gélu na nechty pomocou šablóny
Ak máme šablónu nasadenú na prírodné nechty tak, že prechod z nechtu na šablónu je plynulý a rovný, môžeme pomocou štetca naniesť gél. Po vytvrdnutí gélu a nanesenie všetkých potrebných vrstiev šablónu opatrne zložíme a môžeme pokračovať v ďalšom postupe.